Sprawdź nasze Opinie

Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.

Klasa

Kacper

Polecam

Ewelina

Bez uwag

Dariusz

dobry kebab nie dość że za darmo to jeszcze 25 zł na plus

julain

Chujowy sos

Piotr

.

Gabriel

Super smacznie

Ania

Smacznie, szybko i mega miła obsługa. Polecam

Ewelina

Super polecam

Ania

Polecam, bardzo dobry kebab.

Ewelina

Super

Ania

jest dobrze

Mikołaj

Wszystko gra

Mikołaj

Wszystko super

Ania

Brak dodatkowego sosu przy obu zamówieniach.

Hanna